SPEEDY HAKKINDA

1956 yılında ‘’Speedy Muffler King ‘’adıyla Kuzey Amerika ‘da hizmet vermeye başlayan Speedy, 1978 yılında Fransa’da da faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Amerika, Kanada ve İngiltere’ de de Kwik- Fit adı altında hizmet veren Speedy; uzmanlığı, teknolojiyi, kaliteyi ve uygun fiyatları müşteriyle buluşturan Global Servis Ağıdır . 

Speedy otomotiv sektöründeki herkese, deneyimlerini global ve kurumsal bir marka ile karlı bir yatırıma dönüştürme fırsatı sunuyor. 

Japon devi Bridgestone çatısı altında dünya çapında 17 ülkede 600’e yakın servis noktasıyla faaliyet gösteren Speedy, 2003’ten bu yana Türkiye’de Autority Group bünyesinde hızlı araç bakım ve servis hizmeti sunuyor. 

Speedy Master Franchisee olan Speedy Türkiye, Bulgaristan, Romanya, KKTC, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Özbekistan, İran, Irak ve Suriye’yi kapsayacak şekilde Franchise verme hakkına sahiptir.

 

5 ALTIN KURAL

Her Marka Araca Servis

Aracanızın marka ve modeli ne olursa olsun, Speedy Servislerinde kullanılan ileri teknoloji ve uzman kadrosuyla, sadece onaylı orijinal yedek parça kullanılarak hizmet alırsınız.

Randevusuz çalışma sistemi

Gerekli hizmeti alabilmek için dilediğiniz anda Speedy’e gelebilirsiniz. Çünkü Speedy’de randevusuz ve anında hizmet verilir.

Ücretsiz Kontrol, Kesin Fiyat

Speedy’ de araç kontrolü, randevusuz ve ücretsizdir. Kontrol sonrası bir keşif listesi oluşturulur ve sadece bu listedeki işlemler gerçekleştirilir. Faturanız, keşif listesi ile aynıdır.

Orijinal ve Garantili Ürünler

Her türlü orijinal parça ve işçilik Türkiye ve Avrupa’da ki tüm Speedy Servis Noktalarında garanti kapsamındadır.

Sadece Gerekli Parçaların Değişimi

Speedy’de sadece araçtaki problemi çözecek parçalar değiştirilir. Dilerseniz yapılan işlemi aracınızın başında izleyebilir ve değişen parçaları geri alabilirsiniz.

 

SPEEDY FARKI

Üretici Standartlarında, Periyodik Bakım Garantisi

Speedy Servis Merkezleri, uzman kadrosu ile her marka aracın periyodik bakım, lastik. akü, klima, egzoz, fren gibi servis ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde donatılmıştır.

2 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantisi

Ülkemize yepyeni bir satış sonrası konseptini getiren Speedy Türkiye; Yetkili Servislerin yüksek fiyatlarından, oto sanayi sitelerindeki koşullardan ve güven eksikliğinden yola çıkarak, tüketicilere uygun fiyatları, kolayca ulaşabilecekleri nezih ortamlarda, 2 yıl işçilik ve yedek parça garantisiyle birlikte sunuyor.

Ücretsiz Check-up ve Fiyat Teklifi

Tamir ve Bakım ödemelerini, planlamanıza ve hesaplamanıza yardımcı olmak amacıyla, müdahale ne olursa olsun ücretsiz ve taahhütsüz bir ücret teklifi hazırlanır. Bu teklif ışığında yaptırılan işlemlerde, teklif ile tamamen aynı tutarda bir fatura düzenlenir.

Geniş Yelpazede Ürün ve Hizmet Avantajı

Otomotiv satış sonrası hizmet sektöründe yetkili servis, özel servis, oto tamirci, lastikçi, jantçı, akücü, yedek parçacı gibi birbirinden ayrı olan pek çok farklı türde hizmet noktası bugün tüketicilere ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak için faaliyet göstermektedir.Farklı hizmetleri böylesine farklı noktalardan almak hem zaman hem de maaliyet artışına yol açmaktadır.Bu ihtiyacı farkeden Speedy, her marka aracın arıza teşhisine olanak sağlayan universal test cihazları ve geniş kapsamlı çözümleriyle pazara yön veren, Global bir servis ağıdır.

Güleryüzlü Hizmet Anlayışı

Speedy Servis Çalışanlarımızın farklı alanlarda aldığı sertifikalı eğitimler sayesinde, sadece aracın onarımı ile kalmayıp aynı zamanda müşteri ile doğru ve etkin iletişim kurmak, müşterinin isteklerini anlamak ve en doğru çözümü üretmek konusunda Türkiye ve Avrupa’ da ki Uluslararası Speedy Academy’de eğitimlerden geçmektedirler.

Düzenli olarak yapılan müşteri memnuniyeti anketlerine göre Speedy Müşterilerinin %95’ i Speedy’ i başkalarına tavsiye edeceğini belirtmiştir.

 

SPEEDY GARANTİLERİ

SPEEDY’de tedarikçilerimizi dünya liderleri arasından seçiyoruz. Bu özenli seçime teknisyenlerimizin uzmanlığı da eklenince, servis noktalarımızda yapılan her türlü müdahale için size asgari 2 yıl garanti verme imkânı sunuyoruz.

SÖZLEŞMELİ GARANTİ

İşçilik ve parçalar orijinal faturanın tarihi üzerinden asgari olarak iki yıl Türkiye’deki tüm SPEEDY merkezlerinde garantilidir. 

- Egzoz 
Kilometre sınırı olmaksızın işçilik ve parçada 2 yıl garanti. 
Detaylı garanti koşullarına SPEEDY servis noktanızdan ulaşabilirsiniz.

- Fren Sistemleri
Kilometre sınırı olmaksızın işçilik ve parçada 2 yıl garanti.

- Amortisör
Kilometre sınırı olmaksızın işçilik ve parçada 2 yıl garanti. 

- Akü
Kilometre sınırı olmaksızın işçilik ve parçada 2 yıl garanti...

 

 SPEEDY İNTERNET SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ..